AKRAPOVIC - STICKER AKRAPOVIC R1 15 - 18601098
5,69incl. VAT
5,69incl. VAT

5,69incl. VAT
| Type | Universal |
|---|---|
| Height Imperial | 3-3/8" |
| Height Metric | 85 mm |
| Height | 85 mm (3-3/8") |
| Width Imperial | 2-9/16" |
| Width Metric | 65 mm |
| Width | 65 mm (2-9/16") |
| Features | Heat Resistant |
|---|---|
| Product Name | Sticker |
| Color/Finish | Yellow , Black , Red |
| Base Color | Yellow , Black , Red |
| Units | Each |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Riding Style | Off-Road , Street , Adventure Touring / Dual-Sport |
