AKRAPOVIC - STICKER MONO AL BLK - 18601006
5,18incl. VAT
5,18incl. VAT

5,18incl. VAT
| Type | Universal |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Height Imperial | 1-5/8" |
| Height Metric | 40 mm |
| Height | 40 mm (1-5/8") |
| Width Imperial | 5-1/4" |
| Width Metric | 135 mm |
| Width | 135 mm (5-1/4") |
|---|---|
| Features | Heat Resistant |
| Product Name | Sticker |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Riding Style | Street , Off-Road , Adventure Touring / Dual-Sport |
