ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5004 - 02130512
21,70incl. VAT
21,70incl. VAT

21,70incl. VAT
| Type | CV |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 2-9/32" |
| Inside Diameter Imperial | 11/16" |
| Inside Diameter Metric | 17 mm |
| Outside Diameter Metric | 58 mm |
| Length Imperial | 3-1/16" |
| Length Metric | 78 mm |
| Outside Diameter | 58 mm (2-9/32") |
| Inside Diameter | 17 mm (11/16") |
| Length | 78 mm (3-1/16") |
|---|---|
| Mounting Position | Front , Inboard |
| Material | Rubber |
| Product Name | Boot |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Kit |
| Brand | ALL BALLS |
| Riding Style | UTV , ATV |
