ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5006 - 02130514
21,70incl. VAT
21,70incl. VAT

21,70incl. VAT
| Type | CV |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 2-19/32" |
| Inside Diameter Imperial | 3/4" |
| Inside Diameter Metric | 19.1 mm |
| Outside Diameter Metric | 66 mm |
| Length Imperial | 3-5/8" |
| Length Metric | 92 mm |
| Outside Diameter | 66 mm (2-19/32") |
| Inside Diameter | 19,1 mm (3/4") |
| Length | 92 mm (3-5/8") |
|---|---|
| Mounting Position | Outboard , Rear , Front , Middle , Inboard |
| Material | Rubber |
| Product Name | Boot |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Kit |
| Brand | ALL BALLS |
| Riding Style | UTV , ATV |
