ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5010 - 02130518
20,49incl. VAT
20,49incl. VAT

20,49incl. VAT
| Type | CV |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 2-9/16" |
| Inside Diameter Imperial | 3/4" |
| Inside Diameter Metric | 19.1 mm |
| Length Imperial | 3-3/8" |
| Length Metric | 85 mm |
| Outside Diameter | 65 mm (2-9/16") |
| Inside Diameter | 19,1 mm (3/4") |
| Length | 85 mm (3-3/8") |
|---|---|
| Mounting Position | Inboard , Rear , Front |
| Material | Rubber |
| Product Name | Boot |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Kit |
| Brand | ALL BALLS |
| Riding Style | UTV , ATV |
