ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5011 - 02130519
20,49incl. VAT
20,49incl. VAT

20,49incl. VAT
| Type | CV |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 2-7/16" |
| Inside Diameter Imperial | 0.71" |
| Inside Diameter Metric | 18 mm |
| Outside Diameter Metric | 62 mm |
| Length Imperial | 3-1/8" |
| Length Metric | 80 mm |
| Outside Diameter | 62 mm (2-7/16") |
| Inside Diameter | 18 mm (0,71") |
| Length | 80 mm (3-1/8") |
|---|---|
| Mounting Position | Rear , Inboard , Outboard |
| Material | Rubber |
| Product Name | Boot |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Kit |
| Brand | ALL BALLS |
| Riding Style | UTV , ATV |
