ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5014 - 02130522
21,70incl. VAT
21,70incl. VAT

21,70incl. VAT
| Type | CV |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 2-33/64" |
| Inside Diameter Imperial | 0.71" |
| Inside Diameter Metric | 18 mm |
| Outside Diameter Metric | 64 mm |
| Length Imperial | 3-13/16" |
| Length Metric | 97 mm |
| Outside Diameter | 64 mm (2-33/64") |
| Inside Diameter | 18 mm (0,71") |
| Length | 97 mm (3-13/16") |
|---|---|
| Mounting Position | Outboard , Rear , Front , Inboard |
| Material | Rubber |
| Product Name | Boot |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Kit |
| Brand | ALL BALLS |
| Riding Style | UTV , ATV |
