ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5018 - 02130525
21,70incl. VAT
21,70incl. VAT

21,70incl. VAT
| Type | CV |
|---|---|
| Outside Diameter Imperial | 2-43/64" |
| Inside Diameter Imperial | 3/4" |
| Inside Diameter Metric | 19.1 mm |
| Outside Diameter Metric | 68 mm |
| Length Imperial | 3-17/64" |
| Length Metric | 83 mm |
| Outside Diameter | 68 mm (2-43/64") |
| Inside Diameter | 19,1 mm (3/4") |
| Length | 83 mm (3-17/64") |
|---|---|
| Mounting Position | Outboard , Inboard , Rear , Front |
| Material | Rubber |
| Product Name | Boot |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Kit |
| Brand | ALL BALLS |
| Riding Style | UTV |
