ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5019 - 02130526
21,70incl. VAT
21,70incl. VAT

21,70incl. VAT
| Type | CV |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 2-23/64" |
| Inside Diameter Imperial | 5/8" |
| Inside Diameter Metric | 16 mm |
| Outside Diameter Metric | 60 mm |
| Length Imperial | 3-7/8" |
| Length Metric | 98 mm |
| Outside Diameter | 60 mm (2-23/64") |
| Inside Diameter | 16 mm (5/8") |
| Length | 98 mm (3-7/8") |
|---|---|
| Mounting Position | Front , Inboard , Outboard |
| Material | Rubber |
| Product Name | Boot |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Kit |
| Brand | ALL BALLS |
| Riding Style | UTV , ATV |
