ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5022 - 02130529
21,70incl. VAT
21,70incl. VAT

21,70incl. VAT
| Type | CV |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 3-5/64" |
| Inside Diameter Imperial | 13/16" |
| Inside Diameter Metric | 21 mm |
| Outside Diameter Metric | 78 mm |
| Length Imperial | 3-21/32" |
| Length Metric | 93 mm |
| Outside Diameter | 78 mm (3-5/64") |
| Inside Diameter | 21 mm (13/16") |
| Length | 93 mm (3-21/32") |
|---|---|
| Mounting Position | Outboard , Rear , Front , Inboard |
| Material | Rubber |
| Product Name | Boot |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Kit |
| Brand | ALL BALLS |
| Riding Style | UTV , ATV |
