ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5023 - 02130530
21,70incl. VAT
21,70incl. VAT

21,70incl. VAT
| Type | CV |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 2-23/64" |
| Inside Diameter Imperial | 0.71" |
| Inside Diameter Metric | 18 mm |
| Outside Diameter Metric | 60 mm |
| Length Imperial | 2-13/16" |
| Length Metric | 72 mm |
| Outside Diameter | 60 mm (2-23/64") |
| Inside Diameter | 18 mm (0,71") |
| Length | 72 mm (2-13/16") |
|---|---|
| Mounting Position | Front , Inboard |
| Material | Rubber |
| Product Name | Boot |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Kit |
| Brand | ALL BALLS |
| Riding Style | UTV |
