ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5024 - 02130531
21,70incl. VAT
21,70incl. VAT

21,70incl. VAT
| Type | CV |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 2-61/64" |
| Inside Diameter Imperial | 29/32" |
| Outside Diameter Metric | 75 mm |
| Length Metric | 82 mm |
| Outside Diameter | 75 mm (2-61/64") |
| Inside Diameter | 23 mm (29/32") |
| Length | 82 mm (3-15/64") |
|---|---|
| Mounting Position | Outboard , Inboard , Rear , Front |
| Material | Rubber |
| Product Name | Boot |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Kit |
| Brand | ALL BALLS |
| Riding Style | UTV , ATV |
