ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5026 - 02130533
21,70incl. VAT
21,70incl. VAT

21,70incl. VAT
| Type | CV |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 2-3/4" |
| Inside Diameter Metric | 18.5 mm |
| Outside Diameter Metric | 70 mm |
| Length Imperial | 4-5/16" |
| Length Metric | 109 mm |
| Outside Diameter | 70 mm (2-3/4") |
| Inside Diameter | 18,5 mm (0,728") |
| Length | 109 mm (4-5/16") |
|---|---|
| Mounting Position | Outboard , Rear , Front , Middle |
| Material | Rubber |
| Product Name | Boot |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Kit |
| Brand | ALL BALLS |
| Riding Style | UTV , ATV |
