ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5030 - 02130537
21,70incl. VAT
21,70incl. VAT

21,70incl. VAT
| Type | CV |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 2-29/64" |
| Inside Diameter Imperial | 11/16" |
| Inside Diameter Metric | 17 mm |
| Outside Diameter Metric | 62.5 mm |
| Length Imperial | 3-1/8" |
| Length Metric | 80 mm |
| Outside Diameter | 62.5 mm (2-29/64") |
| Inside Diameter | 17 mm (11/16") |
| Length | 80 mm (3-1/8") |
|---|---|
| Mounting Position | Outboard , Rear , Front , Inboard |
| Material | Rubber |
| Product Name | Boot |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Kit |
| Brand | ALL BALLS |
| Riding Style | UTV , ATV |
