ALPINESTARS (CASUALS) - BACKPACK TECH AERO B/W - 35170361
182,89incl. VAT
182,89incl. VAT

182,89incl. VAT
| Brand | ALPINESTARS (CASUALS) |
|---|---|
| Depth | 18 cm (7") |
| Height Metric | 54 cm |
| Height Imperial | 21-1/4" |
| Volume | 26 liter (1587 cubic inch) |
| Research Value | Finalized |
| Volume Metric | 2.6 liter |
| Volume Imperial | 1587 cubic inch |
| Riding Style | Street , Adventure Touring / Dual-Sport |
| Height | 54 cm (21-1/4") |
| Width Imperial | 12-1/2" |
| Width Metric | 32 cm |
|---|---|
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black , Gray |
| Product Name | Backpack |
| Material | Polyester |
| Model | Tech Aero |
| Features | Reflective , Laptop Compartment , Rain Cover , Semi-Auto Locking Zip |
| Width | 32 cm (12-1/2") |
| Depth Imperial | 7" |
