BARKBUSTERS - HANDGUARD ADAPT. 22MM - 06352405
52,88incl. VAT
52,88incl. VAT

52,88incl. VAT
| Type | Mounting Kit , Handlebar |
|---|---|
| Brand | BARKBUSTERS |
| Units | Kit |
| Product Name | Clamp |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| For Handlebar Diameter | 22 mm (7/8") |
| For Handlebar Diameter Metric | 22 mm |
| For Handlebar Diameter Imperial | 7/8" |
| Research Value | Finalized |
