BARKBUSTERS - HANDGUARD EGO MINI OR - 06352491
120,64incl. VAT
120,64incl. VAT

120,64incl. VAT
| Brand | BARKBUSTERS |
|---|---|
| Mount Material | Aluminum |
| Mount Type | Handlebar Mount |
| For Handlebar Diameter Imperial | 7/8" |
| For Handlebar Diameter Metric | 22 mm |
| For Handlebar Diameter | 22 mm (7/8") |
| Model | Ego |
|---|---|
| Material | Plastic , Aluminum |
| Product Name | Handguard |
| Color/Finish | Orange |
| Units | Kit |
| Style | Mini |
| Research Value | Finalized |
