BARKBUSTERS - HANDGUARD JET 22MM BL - 06352212
111,44incl. VAT
111,44incl. VAT

111,44incl. VAT
| Type | Handguard |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Mount Material | Aluminum |
| Mount Type | Handlebar Mount |
| For Handlebar Diameter Imperial | 7/8" |
| For Handlebar Diameter Metric | 22 mm |
| For Handlebar Diameter | 22 mm (7/8") |
| Model | Jet |
|---|---|
| Material | Plastic , Aluminum |
| Product Name | Handguard |
| Color/Finish | Blue |
| Base Color | Blue |
| Units | Pair |
| Brand | BARKBUSTERS |
| Riding Style | Off-Road , Adventure Touring / Dual-Sport |
