BARKBUSTERS - HANDGUARDS EGO 22MM YL HIVZ - 06352407
121,85incl. VAT
121,85incl. VAT

121,85incl. VAT
| Brand | BARKBUSTERS |
|---|---|
| For Handlebar Diameter Imperial | 7/8" |
| For Handlebar Diameter Metric | 22 mm |
| For Handlebar Diameter | 22 mm (7/8") |
| Features | Vented |
| Model | Ego |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Product Name | Handguard |
| Units | Pair |
| Research Value | Finalized |
