BARKBUSTERS - HANDGUARDS EGO 28MM RD - 06352401
115,80incl. VAT
115,80incl. VAT

115,80incl. VAT
| Brand | BARKBUSTERS |
|---|---|
| For Handlebar Diameter Imperial | 1-1/8" |
| For Handlebar Diameter Metric | 28.6 mm |
| For Handlebar Diameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Features | Vented |
| Model | Ego |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Product Name | Handguard |
| Color/Finish | Red |
| Units | Pair |
| Research Value | Finalized |
