BARKBUSTERS - HARDWARE KIT 2POINT 22MM - 06352709
93,53incl. VAT
93,53incl. VAT

93,53incl. VAT
| Type | Handguard Mount |
|---|---|
| For Handlebar Diameter Imperial | 7/8" |
| For Handlebar Diameter Metric | 22 mm |
| For Handlebar Diameter | 22 mm (7/8") |
| Material | Aluminum |
| Product Name | Hardware |
|---|---|
| Color/Finish | Natural |
| Units | Kit |
| Brand | BARKBUSTERS |
| Research Value | Finalized |
