BARKBUSTERS - HARDWARE KIT CLAMP MNT 1 - 06352251
66,79incl. VAT
66,79incl. VAT

66,79incl. VAT
| Type | Handguard |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Mount Type | Handlebar Mount |
| For Handlebar Diameter Imperial | 1" |
| For Handlebar Diameter Metric | 25.4 mm |
| For Handlebar Diameter | 25,4 mm (1") |
|---|---|
| Color/Finish | Black |
| Units | Kit |
| Brand | BARKBUSTERS |
| Riding Style | Off-Road |
