BILTWELL - BAG DRY EXFIL-65 GEN 2 B - 35160403
120,94incl. VAT
120,94incl. VAT

120,94incl. VAT
| Type | Dry Bag |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Height Imperial | 22" |
| Height Metric | 56 cm |
| Height | 56 cm (22") |
| Width Imperial | 1/2" |
| Width Metric | 30.5 cm |
| Width | 30,5 cm (12") |
| Features | Waterproof |
|---|---|
| Model | EXFIL-65 |
| Material | Tarpaulin , Polyester , Nylon |
| Product Name | Tail Bag |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Brand | BILTWELL |
| Riding Style | Street |
