BILTWELL - PAD CROSSBAR CHECKERS REVERSIB - 06014099
19,30incl. VAT
19,30incl. VAT

19,30incl. VAT
| Type | Handlebar , Crossbar |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Fits Diameter Imperial | 7/8" |
| Fits Diameter Metric | 22 mm |
| Length Imperial | 8-1/4" |
| Length Metric | 21 cm |
| Fits Diameter | 22 mm (7/8") |
| Length | 21 cm (8-1/4") |
| Base Finish | Flat |
| Graphic | Checkered |
|---|---|
| Shape | Round |
| Material | Nylon |
| Product Name | Pad |
| Color/Finish | Black , White , Flat |
| Base Color | Black , White |
| Units | Each |
| Brand | BILTWELL |
| Riding Style | Off-Road |
