BLACKBIRD RACING - BAR PAD OS KTM - 06014149
27,32incl. VAT
27,32incl. VAT

27,32incl. VAT
| Brand | BLACKBIRD RACING |
|---|---|
| Fits Diameter Imperial | 1-1/8" |
| Fits Diameter Metric | 28.6 mm |
| Fits Diameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| COLOR | Orange , Black |
| Graphic | KTM |
|---|---|
| Material | Vinyl |
| Color/Finish | Black , Orange |
| Units | Each |
| Research Value | Finalized |
