BLACKBIRD RACING - BAR PAD STD GASGAS - 06015626
18,14incl. VAT
18,14incl. VAT

18,14incl. VAT
| Type | Standard |
|---|---|
| Fits Diameter Imperial | 7/8" |
| Fits Diameter Metric | 22 mm |
| Fits Diameter | 22 mm (7/8") |
| COLOR | Red |
| Material | Vinyl |
|---|---|
| Color/Finish | Red |
| Units | Each |
| Brand | BLACKBIRD RACING |
| Research Value | Level 1 |
