BLACKBIRD RACING - BAR PAD STD HVA - 06014148
18,14incl. VAT
18,14incl. VAT

18,14incl. VAT
| Type | Standard |
|---|---|
| Fits Diameter Imperial | 7/8" |
| Fits Diameter Metric | 22 mm |
| Fits Diameter | 22 mm (7/8") |
| COLOR | White |
| Graphic | Husqvarna |
|---|---|
| Material | Vinyl |
| Color/Finish | White |
| Units | Each |
| Brand | BLACKBIRD RACING |
| Research Value | Finalized |
