BS BATTERY - BS BATTERY PA-02 MV CONNECTOR - 38070804
16,26incl. VAT
16,26incl. VAT

16,26incl. VAT
| Type | Connector |
|---|---|
| Cable Length Metric | 61 cm |
| Riding Style | Street |
| Cable Length | 61 cm (24") |
| Power Connection Type | SAE Plug |
| Research Value | Finalized |
| For Make | MV Augusta |
|---|---|
| Product Name | Battery Charger |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Brand | BS BATTERY |
| Cable Length Imperial | 24" |
