DP BRAKES - BRAKE PAD KTM MX REAR SX85 - 17211257
26,06incl. VAT
26,06incl. VAT

26,06incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7.3 mm |
| Riding Style | Street , Off-Road |
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 1-43/64" |
| Length Metric | 42.4 mm |
| Width Imperial | 1-39/64" |
| Width Metric | 40.9 mm |
| Thickness | 7,3 mm (9/32") |
| Width | 40,9 mm (1-39/64") |
|---|---|
| Length | 42,4 mm (1-43/64") |
| Mounting Position | Rear |
| Material | Sintered Metal |
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set |
| Style | Standard |
| Brand | DP BRAKES |
| Thickness Imperial | 9/32" |
