DP BRAKES - BRAKE PAD MX-SDP ATK/HUS/KTM - SDP622MX
29,84incl. VAT
29,84incl. VAT

29,84incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Thickness Metric | 9 mm |
| Riding Style | Off-Road , Street |
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 3-5/64" |
| Length Metric | 78 mm |
| Width Imperial | 1-5/8" |
| Width Metric | 41.2 mm |
| Thickness | 9 mm (11/32") |
| Width | 41,2 mm (1-5/8") |
|---|---|
| Length | 78 mm (3-5/64") |
| Mounting Position | Rear , Front |
| Material | Copper Alloy |
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set |
| Style | SDP Pro-MX |
| Brand | DP BRAKES |
| Thickness Imperial | 11/32" |
