DP BRAKES - BRAKE PAD SDP HON FRT - SDP128HH
34,17incl. VAT
34,17incl. VAT

34,17incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Thickness Metric | 8.3 mm |
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 4-17/32" |
| Length Metric | 115 mm |
| Width Imperial | 1-37/64" |
| Width Metric | 40.3 mm |
| Width | 40,3 mm (1-37/64") |
| Length | 115 mm (4-17/32") |
|---|---|
| Mounting Position | Front |
| Material | Copper Alloy |
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set of 2 |
| Style | SDP Sport HH+ |
| Brand | DP BRAKES |
| Thickness Imperial | 21/64" |
