DP BRAKES - BRAKE PAD SINTRD DP513 - 17211746
30,15incl. VAT
30,15incl. VAT

30,15incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Thickness Metric | 9 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 3-25/64" |
| Length Metric | 86 mm |
| Width Imperial | 1-37/64" |
| Width Metric | 40 mm |
| Thickness | 9 mm (11/32") |
| Width | 40 mm (1-37/64") |
|---|---|
| Length | 86 mm (3-25/64") |
| Mounting Position | Rear |
| Material | Sintered Metal |
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set |
| Style | Standard |
| Brand | DP BRAKES |
| Thickness Imperial | 11/32" |
