DRAG SPECIALTIES - HEAT SHIELD FLAME SKULL - 18610102
147,43incl. VAT
147,43incl. VAT

147,43incl. VAT
| Brand | DRAG SPECIALTIES |
|---|---|
| Fits Pipe Diameter Metric | 50.8 mm - 57.2 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Fits Pipe Diameter | 50,8 mm - 57,2 mm (2" - 2-1/4") |
| Length Imperial | 10" |
| Length Metric | 25.5 cm |
| Length | 25,5 cm (10") |
|---|---|
| Model | Flaming Skull |
| Material | Steel |
| Product Name | Heat Shield |
| Color/Finish | Chrome |
| Units | Pair |
| Style | Universal |
| Fits Pipe Diameter Imperial | 2" - 2-1/4" |
