DRAG SPECIALTIES - TAILLIGHT RED/CLR SKULL CATEYE - 09021242
57,54incl. VAT
57,54incl. VAT

57,54incl. VAT
| Brand | DRAG SPECIALTIES |
|---|---|
| Length Metric | 12.5 cm |
| Length Imperial | 5" |
| Bulb Type | Incandescent |
| Number of Bulbs | 1 |
| Filament/Function | Dual |
| Bulb/Light Color | Red |
| Height Metric | 63.5 mm |
| Height Imperial | 2-1/2" |
| Research Value | Finalized |
| Housing Color | Chrome |
| Height | 63,5 mm (2-1/2") |
| Width Imperial | 2-1/2" |
|---|---|
| Style | Skull |
| Units | Each |
| Product Name | Taillight Assembly |
| Shape | Cat-Eye |
| Lens Color | Red , Clear , Black |
| Mounting Position | Rear |
| Length | 12,5 cm (5") |
| Width | 63,5 mm (2-1/2") |
| Width Metric | 63.5 mm |
| Riding Style | Street |
