EBC - BRAKE PAD CARBON TT DIRT - 17221195
40,20incl. VAT
40,20incl. VAT

40,20incl. VAT
| Type | Carbon |
|---|---|
| Thickness Metric | 9 mm |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport , Street , Off-Road |
| Research Value | Level 2 |
| Thickness | 9 mm (23/64") |
| Material | Carbon |
|---|---|
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set |
| Style | Multi-Purpose |
| Brand | EBC |
| Thickness Imperial | 23/64" |
