EMGO - MUFFLER MEG. UP RIGHT - 18111475
118,52incl. VAT
118,52incl. VAT

118,52incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Inlet Diameter Metric | 44.5 mm |
| Inlet Diameter | 44,5 mm (1-3/4") |
| Muffler Style | Megaphone |
| End Cap Style | Bell-End |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 20" |
| Length Metric | 51 cm |
| Length | 51 cm (20") |
|---|---|
| Base Finish | Chrome |
| Mounting Position | Right |
| Product Name | Muffler |
| Color/Finish | Chrome |
| Units | Each |
| Style | Upswept |
| Brand | EMGO |
| Inlet Diameter Imperial | 1-3/4" |
