HOT CAMS - VALVE EXHAUST STEEL - 09263104
49,44incl. VAT
49,44incl. VAT

49,44incl. VAT
| Brand | HOT CAMS |
|---|---|
| Head Diameter Metric | 29.900 mm |
| Stem Diameter | 5,970 mm |
| Head Diameter | 29,900 mm |
| Riding Style | ATV , UTV |
| Research Value | Level 2 , Finalized |
| Length Metric | 115.600 mm |
| Application | Exhaust |
|---|---|
| Length | 115,600 mm |
| Material | Steel |
| Product Name | Valve |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Stem Diameter Metric | 5.970 mm |
