HOT CAMS - VALVE EXHAUST STEEL - 09263106
79,06incl. VAT
79,06incl. VAT

79,06incl. VAT
| Brand | HOT CAMS |
|---|---|
| Head Diameter Metric | 27.000 mm |
| Stem Diameter | 5,950 mm |
| Head Diameter | 27,000 mm |
| Riding Style | ATV , UTV |
| Research Value | Level 2 , Finalized |
| Length Metric | 101.200 mm |
| Application | Exhaust |
|---|---|
| Length | 101,200 mm |
| Material | Steel |
| Product Name | Valve |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Stem Diameter Metric | 5.950 mm |
