HOT CAMS - VALVE INTAKE STEEL - 09263102
41,64incl. VAT
41,64incl. VAT

41,64incl. VAT
| Brand | HOT CAMS |
|---|---|
| Head Diameter Metric | 34.400 mm |
| Stem Diameter | 5,470 mm |
| Head Diameter | 34,400 mm |
| Riding Style | UTV |
| Research Value | Level 2 , Finalized |
| Length Metric | 95.850 mm |
| Application | Intake |
|---|---|
| Length | 95,850 mm |
| Material | Steel |
| Product Name | Valve |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Stem Diameter Metric | 5.470 mm |
