HOT CAMS - VALVE INTAKE STEEL - 09263107
40,64incl. VAT
40,64incl. VAT

40,64incl. VAT
| Brand | HOT CAMS |
|---|---|
| Head Diameter Metric | 37.750 mm |
| Stem Diameter | 5,480 mm |
| Head Diameter | 37,750 mm |
| Riding Style | ATV , UTV |
| Research Value | Level 2 , Finalized |
| Length Metric | 95.770 mm |
| Application | Intake |
|---|---|
| Length | 95,770 mm |
| Material | Steel |
| Product Name | Valve |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Stem Diameter Metric | 5.480 mm |
