HOT CAMS - VALVE SHIM 5PK 13X2.35 - 09262327
14,24incl. VAT
14,24incl. VAT

14,24incl. VAT
| Type | Valve |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Valve Shim Thickness Metric | 2.35 mm |
| Valve Shim Thickness | 2,35 mm |
| Outside Diameter Metric | 13.00 mm |
| Outside Diameter | 13,00 mm |
|---|---|
| Material | Steel |
| Product Name | Shim |
| Units | 5 Pack |
| Brand | HOT CAMS |
| Riding Style | Snow , Adventure Touring / Dual-Sport , Street , ATV , Off-Road , UTV , Watercraft |
