HOT CAMS - VALVE SHIM 5PK 7.48X3.40 - 09261346
11,27incl. VAT
11,27incl. VAT

11,27incl. VAT
| Type | Valve |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Valve Shim Thickness Metric | 3.40 mm |
| Valve Shim Thickness | 3,40 mm |
| Outside Diameter Metric | 7.48 mm |
| Outside Diameter | 7,48 mm |
|---|---|
| Material | Steel |
| Product Name | Shim |
| Units | 5 Pack |
| Brand | HOT CAMS |
| Riding Style | Street , Off-Road , Adventure Touring / Dual-Sport |
