ITP - WHEEL INERTIA BEADLOCK 14X7 4/ - 02301106
232,62incl. VAT
232,62incl. VAT

232,62incl. VAT
| Brand | ITP |
|---|---|
| Load Capacity Metric | 544 kg |
| Riding Style | UTV |
| Research Value | Finalized |
| Load Capacity | 544 kg (1200 lb) |
| Wheel Offset | 6+1 (+50 mm) |
| Bolt Hole Pattern | 4/137 |
| RIM DIAMETER | 14" |
| Rim Width | 7" |
| Base Finish | Matte |
|---|---|
| Model | Inertia |
| SIZE | 14x7 |
| Mounting Position | Front |
| Product Name | Wheel |
| Color/Finish | Black , Matte , Machined |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Load Capacity Imperial | 1200 lb |
