K & N - AIR FIL BANSHEE - YA3502
104,99incl. VAT
104,99incl. VAT

104,99incl. VAT
| Brand | K & N |
|---|---|
| Filter Height Metric | 171.00 mm |
| Flange Position | None |
| Riding Style | ATV |
| Research Value | Finalized |
| Inside Diameter Imperial | 3.62" |
| Inside Diameter Metric | 92.00 mm |
| Filter Height | 171,00 mm (6,75") |
| Filter Shape | Tapered |
| Inside Diameter | 92,00 mm (3,62") |
|---|---|
| Features | Washable |
| Model | High-Flow |
| Filter Media Material | Cotton Gauze |
| Product Name | Air Filter |
| Color/Finish | Red , Black |
| Base Color | Red |
| Units | Each |
| Filter Height Imperial | 6.75" |
