K & N - AIR FIL FZR1000 - YA7585
104,99incl. VAT
104,99incl. VAT

104,99incl. VAT
| Brand | K & N |
|---|---|
| Filter Height Metric | 124.00 mm |
| Flange Position | None |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Inside Diameter Imperial | 2.50" |
| Inside Diameter Metric | 64.00 mm |
| Filter Height | 124,00 mm (4,875") |
| Filter Shape | Round |
| Inside Diameter | 64,00 mm (2,50") |
|---|---|
| Features | Washable |
| Model | High-Flow |
| Material | Rubber |
| Filter Media Material | Cotton Gauze |
| Product Name | Air Filter |
| Base Color | Red , Black |
| Units | Each |
| Filter Height Imperial | 4.875" |
