K & N - AIR FIL ROADSTAR WARRIOR - 10110300
134,99incl. VAT
134,99incl. VAT

134,99incl. VAT
| Type | OE Replacement |
|---|---|
| Filter Height Metric | 16.00 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Filter Height | 16,00 mm (0,625") |
| Filter Shape | Panel |
| Features | Washable |
| Model | High-Flow |
|---|---|
| Filter Media Material | Cotton Gauze |
| Product Name | Air Filter |
| Color/Finish | Red , Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Brand | K & N |
| Filter Height Imperial | 6.25" |
