K & N - AIR FIL SUZ VOLUSIA - SU8001
78,99incl. VAT
78,99incl. VAT

78,99incl. VAT
| Type | OE Replacement |
|---|---|
| Width Imperial | 5.55" |
| Length Metric | 306.00 mm |
| Length Imperial | 12.05" |
| Filter Shape | Panel |
| Filter Height | 22,00 mm (0,875") |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Street |
| Filter Height Metric | 22.00 mm |
| Width Metric | 141.00 mm |
| Width | 141,00 mm (5,55") |
| Length | 306,00 mm (12,05") |
|---|---|
| Brand | K & N |
| Units | Each |
| Base Color | Red |
| Color/Finish | Black , Red |
| Product Name | Air Filter |
| Filter Media Material | Cotton Gauze |
| Model | High-Flow |
| Features | Washable |
| Filter Height Imperial | 0.875" |
