K & N - AIR FIL SUZ VS1400 - SU1487
114,99incl. VAT
114,99incl. VAT

114,99incl. VAT
| Type | OE Replacement |
|---|---|
| Filter Height Metric | 22.00 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Filter Height | 22,00 mm (0,875") |
| Filter Shape | Panel |
| Features | Washable |
| Model | High-Flow |
|---|---|
| Filter Media Material | Cotton Gauze |
| Product Name | Air Filter |
| Color/Finish | Gray , Black |
| Base Color | Black |
| Units | Pair |
| Brand | K & N |
| Filter Height Imperial | 0.875" |
