K & N - AIR FIL UNIVERSAL - RU61
83,99incl. VAT
83,99incl. VAT

83,99incl. VAT
| Brand | K & N |
|---|---|
| Filter Height Metric | 127.00 mm |
| Flange Position | Centered |
| Riding Style | UTV , Off-Road , ATV , Street |
| Research Value | Finalized |
| Inside Diameter Imperial | 57.00 mm |
| Inside Diameter Metric | 2.24" |
| Filter Height | 127,00 mm (5,00") |
| Filter Shape | Cylinder |
| Inside Diameter | 57,00 mm (2,24") |
| Features | Washable |
|---|---|
| Model | Universal |
| Filter Media Material | Cotton Gauze |
| Product Name | Air Filter |
| Color/Finish | Black , Red |
| Base Color | Red |
| Units | Each |
| Style | Clamp-On |
| Filter Height Imperial | 5.00" |
