K & N - AIR FIL V-MAX - YA0076
104,99incl. VAT
104,99incl. VAT

104,99incl. VAT
| Brand | K & N |
|---|---|
| Filter Height Metric | 116.00 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Inside Diameter Imperial | 1.34" , 5.20" |
| Inside Diameter Metric | 132.00 mm , 34.00 mm |
| Filter Height | 116,00 mm (4,57") |
| Filter Shape | Oval , Tall |
| Inside Diameter | 132,00 mm (5,20") , 34,00 mm (1,34") |
| Features | Washable |
|---|---|
| Model | High-Flow |
| Material | Rubber |
| Filter Media Material | Cotton Gauze |
| Product Name | Air Filter |
| Color/Finish | Black , Red |
| Base Color | Red |
| Units | Each |
| Filter Height Imperial | 4.57" |
